Colic Calm

Купуйте онлайн або знайдіть найближчу аптеку.

ОФІЦІЙНИЙ ПРЕДСТАВНИК COLICCALM В УКРАЇНІ
від дитячихколіків

Купити Colic Calm можна:

Для симптоматичного полегшення коліків, усунення газів

Комплексний рослинний препарат Colic Calm – кращий засіб для підтримки нормального функціонування шлунково-кишкового тракту при надмірному утворенні та накопиченні газів, коліках у дітей.

Запатентована формула містить дев'ять ретельно відібраних рослинних інгредієнтів, дія яких спрямована на підтримку нормального функціонування травної системи без побічних ефектів.

ПеревагиCOLIC CALM

+ Швидка дія
+ Абсолютно натуральний засіб
+ Усуває всі можливі причини кольок
+ Абсолютно безпечний
+ Засіб №1 в США
+ Зручне дозування
+ Застосування тільки під час кольок
+ Однієї баночки суспензії вистачає надовго

Що таке коліки у немовлят знають, мабуть, кожен тато й мама. Кишкові коліки у дітей починаються раптово, з'являються напади плачу без видимої причини. За світовою статистикою, коліки у немовлят зустрічаються у 75% новонароджених. Симптоми коліків пов'язані з формуванням шлунково-кишкового тракту малюка і, як наслідок, їх супроводжують часті зригування, здуття живота, накопичення газиків, запори.

Як полегшити коліки у дитини? Чи є еффективний засіб від колік? Що допоможе дитині при коліках? – питання, яке хвилює багатьох батьків новонародженої дитини. Купити Колік Калм буде правильним рішенням, адже це ефективний засіб від колік, що допоможе полегшити коліки у немовлят. Він складається лише з біологічно активних інгредієнтів рослинного походження та, проходячи через весь шлунково-кишковий тракт, вбирає (адсорбує) токсини і гази, знімає симптоми газиків, здуття живота і викликаний ними біль. Цей засіб від коліків має найкращі відгуки.

СКЛАДColic Calm

Активоване вугілля (Carbo Vegetabilis)

Завдяки здатності адсорбувати на своїй поверхні гази і токсичні речовини широко використовується у медицині для зменшення газоутворення. Забезпечує полегшення при надмірному утворенні газів у просвіті кишечника, спазмах і відрижці.

Алое (Aloe Socotrina)

Популярна лікарська рослина, яку використовували протягом тисяч років при порушеннях з боку шлунково-кишкового тракту, в тому числі. Дія комплексу біологічно активних речовин, які містить рослина, спрямована на зменшення газів і спазмів перед дефекацією.

М'ята перцева (Mentha Piperita)

М'ята перцева завдяки своїм біологічно активним інгредієнтам стимулює чутливі рецептори слизових оболонок ротової порожнини і шлунка, зменшує відчуття нудоти і запобігає блювоту. Вона також має спазмолітичну дію і стимулює відтік жовчі. Відновлення балансу жовчних виділень в організмі є важливим при порушеннях з боку травної системи, включаючи рефлюкс.

Імбир звичайний (Zingiber Officinale)

Відома заспокійлива рослина для шлунково-кишкового тракту. Одним з основних ефектів є стимуляція апетиту і моторної функції травного тракту. Також використовується для усунення нудоти і тяжкості у шлунку.

Терен (Prunus Spinosa)

Регулює роботу кишечника і благотворно діє на його перистальтику, вважається делікатним проносним засобом. Усуває спазматичні коліки, зменшує тиск при здутті живота, який може викликати спастичний і тупий біль.

Ромашка аптечна (Сhamomilla)

Біологічно активні речовини, що входять до складу ромашки, усувають біль, мають протизапальну, спазмолітичну і дезінфікуючу дію, зменшують газоутворення, послаблюють запальні процеси, нормалізують порушення з боку шлунково-кишкового тракту. Ромашка – один із кращих і найпопулярніших засобів від безсоння та занепокоєння, особливо ефективний, якщо дитина дуже чутлива до болю.

Фенхель звичайний (Foeniculum Vulgare)

Фенхель здавна застосовується при спазмах у кишечнику, метеоризмі та для поліпшення травлення. Він знімає тонус гладких м'язів шлунково-кишкового тракту, а також зменшує біль і має антисептичну дію.

Кмин звичайний (Carum Carvi)

З давніх часів ефективно використовується для полегшення метеоризму, печії і розладів шлунка. Кмин визнаний як спазмолітичний засіб, саме при спазмі шлунково-кишкового тракту.

Меліса лікарська (Melissa Officinalis)

Широкий спектр терапевтичної дії обумовлений вмістом біологічно активних речовин, які володіють седативним, спазмолітичним, імуномодулюючим та іншими ефектами. Меліса лікарська часто використовується в поєднанні з м'ятою перцевою як заспокійливий засіб при розладах травної системи, для поліпшення якості сну, зокрема від безсоння.

Купити
×
Заказать ColicCalm