Colic Calm

Купуйте онлайн або знайдіть найближчу аптеку.

ОФІЦІЙНИЙ ПРЕДСТАВНИК COLICCALM В УКРАЇНІ

Про Колік Калм

Колік Калм (Colic Calm) – комплексний рослинний препарат для підтримки нормального функціонування шлунково-кишкового тракту, при надмірному утворенні та накопиченні газів, коліках у дітей.

Запатентована формула містить дев'ять ретельно відібраних рослинних інгредієнтів, дія яких спрямована на підтримку нормального функціонування травної системи без побічних ефектів.

Активоване вугілля у комбінації з активними компонентами ромашки, меліси, м'яти перцевої, фенхеля, кмину, терну, алое, імбиру, забезпечують сукупний вплив на причини розвитку кольок: зменшують утворення і накопичення газів у кишечнику, знімають біль і спазм, заспокоюють, покращують травлення, регулюють випорожнення.

Такий системний підхід спрямований на усунення джерел дискомфорту в період розвитку і формування травної системи новонародженого, а не тільки на зняття симптомів кольок.

Колік Калм (Colic Calm) не вимагає системного і регулярного вживання, він застосовується тільки при прояві симптомів кольок. Зручність використання з видимим результатом у короткий період часу – перевага Колік Калма.

Суспензія Колік Калм (Colic Calm) не містить цукор, бікарбонат натрію, рослинну олію, сою, молочні продукти, пшеницю/глютен, продукти тваринного походження, штучні ароматизатори та барвники.

Купити Колік Калм

Дієтична добавка Колік Калм (Colic Calm)
склад 1,25 мл суспензії містить:

Містить підсолоджувач.

Активоване вугілля

Завдяки здатності адсорбувати на своїй поверхні гази і токсичні речовини, широко використовується в медицині для зменшення газоутворення. Забезпечує полегшення при надмірному утворенні газів у просвіті кишечника, при спазмах і відрижці.

Рідкий екстракт алое

Популярна лікарська рослина, яку використовували протягом тисяч років, при порушеннях з боку шлунково-кишкового тракту, в тому числі. Дія комплексу біологічно активних речовин, які містить рослина, спрямована на зменшення газів і спазмів перед дефекацією.

Рідкий екстракт м'яти перцевої

Ще з давніх часів люди знали, а сучасна наука це підтвердила, що м'ята перцева завдяки своїм біологічно активним інгредієнтам стимулює чутливі рецептори слизових оболонок ротової порожнини і шлунка, зменшує відчуття нудоти та запобігає блювоту. Вона також має спазмолітичну дію і стимулює відтік жовчі. Відновлення балансу жовчних виділень в організмі є важливим при порушеннях з боку травної системи, включаючи рефлюкс.

Рідкий екстракт терну

Регулює роботу кишечника та благотворно діє на його перистальтику, вважається делікатним проносним засобом. Усуває спазматичні коліки, які можуть викликати спастичний і тупий біль, зменшує тиск при здутті живота.

Рідкий екстракт імбиру звичайного

Відома заспокійлива рослина для шлунково-кишкового тракту. Одним з основних ефектів є стимуляція апетиту і моторної функції травного тракту. Також використовується для усунення нудоти і тяжкості у шлунку.

Рідкий екстракт ромашки аптечної

Біологічно активні речовини, що входять до складу ромашки, усувають біль, мають протизапальну, спазмолітичну і дезінфікуючу дію, зменшують газоутворення, послаблюють запальні процеси, нормалізують порушення з боку шлунково-кишкового тракту. Ромашка – один з кращих і найпопулярніших засобів від безсоння і занепокоєння, особливо ефективно, якщо дитина дуже чутлива до болю.

Рідкий екстракт кмину звичайного

З давніх часів ефективно використовується для полегшення метеоризму, печії і розладів шлунка. Кмин визнаний як спазмолітичний засіб, саме при спазмі шлунково-кишкового тракту.

Рідкий екстракт фенхелю звичайного

Фенхель здавна застосовується при спазмах у кишечнику, метеоризмі і для поліпшення травлення. Він знімає тонус гладких м'язів шлунково-кишкового тракту, а також зменшує біль і має антисептичну дію.

Рідкий екстракт меліси лікарської

Широкий спектр терапевтичної дії обумовлений вмістом біологічно активних речовин, які володіють седативним, спазмолітичним, імуномодулюючим та іншими ефектами. Меліса лікарська часто використовується в поєднанні з м'ятою перцевою як заспокійливий засіб при розладах травної системи, для поліпшення якості сну, зокрема від безсоння.

Активоване вугілля (Carbo Vegetabilis)

Активоване вугілля, яке використовується у виробництві Колік Калм (Colic Calm) – чисте і натуральне, відповідає вимогам фармакопеї США. Це високодисперсний чорний порошок без запаху і смаку. Субстанція обов'язково перевіряється на чистоту, щоб гарантувати безпеку у використанні.

Основна функція активованого вугілля – адсорбція, адже це з'єднання має дивовижну здатність затримувати, поглинати і утримувати інші речовини на своїй поверхні. Проходячи через весь шлунково-кишковий тракт, вугілля вбирає токсини і гази, таким чином знімаючи метеоризм, здуття живота і викликаний ними біль.

Активоване вугілля повністю виводиться з організму при дефекації (саме тому можливе тимчасове потемніння випорожнень), не всмоктується і не потрапляє в загальний кровотік, не має прямого впливу ні на один орган. Активоване вугілля – добре вивчене з'єднання, яке широко застосовується в медицині як адсорбент при інтоксикації, харчових отруєннях, алергіях, кишкових інфекціях.

Допоміжні інгредієнти: вода очищена; підсолоджувач: ксиліт, гліцерин; консерванти: лимонна кислота, бензойна кислота, сорбінова кислота, цитрат калію.

Без ГМО.

Не є лікарським засобом.

Поживна (харчова) і енергетична цінність (калорійність) продукту на 100 г: білки – 0,3 г, жири – 0,13 г, вуглеводи – 31,14 г, 554,59 кДж/126,93 ккал.

Виробництво

Колік Калм (Colic Calm) виробляється на фармацевтичному заводі з сучасним обладнанням, яке пройшло перевірку і сертифікацію Food and Drug Administration (FDA).

Процес виготовлення відповідає Good Manufacturing Practice (GMP) для лікарських засобів, які використовують тільки натуральні інгредієнти високої якості. Належна виробнича практика (GMP) гарантує, що продукція виробляється і контролюється стандартами якості відповідно до ліцензії і відповідає її призначенню. Правила GMP призначені для зниження ризику при використанні будь-фармацевтичної продукції, вони забезпечують використання тільки сировини високої якості.

Суспензія Колік Калм (Colic Calm) внесена в список Food and Drug Administration (FDA) – вищий регуляторний орган США, який відповідає за якість і безпеку харчових продуктів, біологічно активних добавок, ліків, вакцин, медичного обладнання, ветеринарної продукції та косметики.

Рекомендована доза Колік Калм (Colic Calm):

Рекомендована доза, мл 

1,25 мл або 1/4 чайної ложки

Рекомендована доза, мл 

2,5 мл або 1/2 чайної ложки

Дозування Колік Калм (Colic Calm) залежить від ваги дитини.

Дайте дитині одну дозу суспензії Колік Калм (Colic Calm) при прояві симптомів кольок (раптовий крик, почервоніле обличчя, стислі кулачки, підтягнуті ніжки до животика та ін.). Якщо кольки не пройшли, і дитина продовжує так само плакати, дайте повторну дозу Колік Калм (Colic Calm) через 30 хвилин. Прийом можна повторювати кожні 30 хвилин, але не більше 4 разів на добу.

Перед кожним вживанням – обов'язково добре збовтати суспензію до отримання однорідної рідини чорного кольору!

Наповніть оральний дозатор, який йде у комплекті, до зазначеного рівня і повільно випустіть суспензію, ввівши дозатор між щокою і яснами дитини. Деяким малюкам зручно затиснути шприц-дозатор губками, як соску, і по крапельках приймати суспензію.

Немає необхідності приймати Колік Калм (Colic Calm) постійно. Застосування суспензії необхідне тільки у разі появи симптомів кольок, але бувають випадки, коли дитина не заспокоюється і напад кольок триває навіть після кількох доз Колік Калм (Colic Calm). У таких випадках ми рекомендуємо продовжувати застосування суспензії Колік Калм (Colic Calm) і через тиждень регулярного застосування зазвичай настає полегшення.

Перед вживанням необхідно ознайомитися з листком-вкладишем.

Протипоказання: індивідуальна чутливість до будь-якого з компонентів.

Купити
×
Заказать ColicCalm