100% Офіційний. 100% Натуральний. 100% Оригінальний. MADE IN USA. СЕРТИФІКОВАНО В УКРАЇНІ.

Про Колік Калм

Колік Калм / Colic Calm - комплексний рослинний препарат для підтримки нормального функціонування шлунково-кишкового тракту, при надмірному утворенні і накопиченні газів, коліках у дітей.

Запатентована формула містить дев'ять ретельно відібраних рослинних інгредієнтів, дія яких спрямована на підтримку нормального функціонування травної системи без побічних ефектів.

Активоване вугілля в комбінації з активними компонентами ромашки, меліси, м'яти перцевої, фенхелю звичайного, кмину звичайного та ін.  за рахунок синергізму дії низьких доз, забезпечують сукупний вплив на причини розвитку коліків: зменшують утворення і накопичення газів в кишківнику, знімають біль і спазм, заспокоюють, покращують травлення, регулюють випорожнення.

Такий системний підхід спрямований на усунення джерел дискомфорту в період розвитку і формування травної системи новонародженого, а не тільки зняття симптомів колік.

Колік Калм / Colic Calm не вимагає регулярного і системного дозування, він застосовується безпосередньо під час прояву симптомів колік у дитини - зручність застосування з видимим результатом в короткий період часу.

Суспензія Колік Калм / Colic Calm не містить цукор, бікарбонат натрію, рослинну олію, сою, молочні продукти, пшеницю/глютен, продукти тваринного походження, штучні ароматизатори та барвники.

Придбати Колік Калм

Дієтична добавка Колік Калм/Colic Calm 
1,25 мл суспензії містить

Містить підсолоджувач.

Активоване вугілля

Завдяки здатності адсорбувати на своїй поверхні гази та токсичні речовини, широко використовується в медицині для зменшення газоутворення. Забезпечує полегшення при надлишковому утворенні газів у просвіті кишечника, спазмах та відрижці.

Рідкий екстракт алое

Популярна лікарська рослина, яку використовували протягом тисяч років, під час порушень з боку шлунково-кишкового тракту в тому числі. Дія комплексу біологічно активних речовин, які містить рослина, направлена на зменшення газів і спазмів перед випорожненням.

Рідкий екстракт м’яти перцевої

Ще з давніх-давен люди знали, а сучасна наука це підтвердила, що м’ята перцева завдяки своїм біологічно активним інгредієнтам стимулює чутливі рецептори слизових оболонок ротової порожнини та шлунка, зменшує відчуття нудоти і запобігає блюванню. Вона також має спазмолітичну дію і стимулює відтік жовчі. Відновлення балансу жовчних виділень в організмі – важливе під час порушень з боку травної системи, включно з рефлюксом.

Рідкий екстракт терену колючого

Регулює роботу кишечника та впливає на його перистальтику, вважається делікатним проносним засобом. Усуває спазматичні коліки, зменшує тиск під час здуття живота, які можуть викликати спастичні й тупі болі.

Рідкий екстракт імбиру звичайного

Відома заспокійлива рослина для шлунково-кишкового тракту. Один із основних ефектів – стимуляція апетиту та моторної функції травного тракту. Також використовується для усунення нудоти і тяжкості у шлунку.

Рідкий екстракт ромашки

Біологічно активні речовини, що входять до складу ромашки, тамують біль, мають протизапальну, спазмолітичну та  дезінфікуючу дію, зменшують утворення газів, послаблюють запальні процеси, нормалізують порушення з боку шлунково-кишкового тракту. Ромашка – один із кращих і найпопулярніших засобів від безсоння і занепокоєння, вона особливо ефективна, коли дитина дуже чутлива до болю.

Рідкий екстракт кмину звичайного

Із прадавніх часів ефективно використовується для полегшення метеоризму, печії та розладів шлунка. Кмин широко визнаний як спазмолітичний засіб, саме при спазмах шлунково-кишкового тракту.

Рідкий екстракт фенхелю звичайного

Фенхель здавна застосовується від спазмів у кишечнику, метеоризму та для покращення травлення. Він знімає спазми в гладких м'язах шлунково-кишкового тракту, а також зменшує біль та має антисептичну дію.

Рідкий екстракт меліси лікарської

Широкий спектр терапевтичної дії обумовлений вмістом біологічно активних речовин, які мають седативний, спазмолітичний, імуномодулюючий та інші ефекти. Меліса лікарська часто використовується у поєднанні з м’ятою перцевою, як заспокійливий засіб під час розладів травної системи, для покращення якості сну, зокрема від безсоння.

Активоване вугілля (Carbo Vegetabilis)

Активоване вугілля – досить поширена сполука вуглецю. Людське тіло складається на 60% із води, 6% – неорганічних речовин та 34% органічних речовин, де близько 18% у складі органічних речовин займає вуглець. Активоване вугілля, яке ми використовуємо, – чисте і природне, відповідає вимогам фармакопеї США. Це високодисперсний чорний порошок без запаху і смаку. Субстанція обов’язково перевіряється на граничну чистоту, щоб гарантувати безпечність у використанні.

Основна функція активованого вугілля – адсорбція, адже ця сполука має дивовижну здатність затримувати, поглинати й утримувати інші речовини на своїй поверхні. Проходячи через увесь шлунково-кишковий тракт, вугілля вбирає токсини та гази, таким чином знімаючи метеоризм, здуття живота та спричинений ними біль.

Активоване вугілля повністю виводиться з організму при дефекації (саме тому можливе тимчасове потемніння випорожнень), не всмоктується і не потрапляє в загальний кровоток, не має прямого впливу на будь-який орган тіла. Активоване вугілля – добре вивчена сполука, що має широке застосування в медицині як адсорбент під час інтоксикацій, харчових отруєнь, алергій, кишкових інфекцій.

Допоміжні інгредієнти: вода очищена; підсолоджувач: ксиліт, гліцерин; консерванти: лимонна кислота, бензойна кислота, сорбінова кислота, цитрат калію.

Без ГМО.

Не є лікарським засобом.

Поживна (харчова) та енергетична цінність (калорійність) продукту на 100 г: білки-0,3 г, жири-0,13 г, вуглеводи - 31,14 г, 554,59 кДж / 126,93 ккал

Виробництво

Колік Калм/Colic Calm – виробляється на фармацевтичному заводі з сучасним обладнанням, що пройшло перевірку та сертифікацію Food and Drug Administration (FDA). 

Процес виготовлення  відповідає Good Manufacturing Practice (GMP) для лікарських засобів, які використовують тільки натуральні інгредієнти найвищої якості. Належна виробнича практика (GMP)  гарантує, що продукція виробляється і контролюється за стандартами якості, згідно з ліцензією, та відповідає її призначенню. Правила GMP призначено для зниження ризику у використанні будь-якої фармацевтичної продукції та забезпечують використання  тільки сировини високої якості.

Суспензія Колік Калм/Colic Calm внесена до списку Food and Drug Administration (FDA) – вищий регуляторний орган США, який відповідає за якість та безпечність харчових продуктів, біологічно активних добавок, ліків, вакцин, медичних приладів, ветеринарної продукції та косметики.

Спосіб вживання та рекомендована добова доза

Рекомендована доза, мл 

1,25 мл чи 1/4 чайної ложки

Рекомендована доза, мл 

2,5 мл чи 1/2 чайної ложки

Дозування Колік калм / Colic Calm залежить від ваги дитини.

Дайте дитині одну дозу суспензії Колік калм / Colic Calm при прояві симптомів колік (раптовий крик, почервоніння обличчя, стислі кулачки, підтягнуті ніжки до животика та ін.). Якщо коліки не пройшли та дитина продовжує так само плакати дайте повторну дозу Колік калм / Colic Calm через 30 хвилин, дозу можна повторювати кожні 30 хвилин, але не більше 4 доз на добу.

Перед кожним вживанням - обов'язково добре збовтати суспензію до отримання однорідної рідини чорного кольору!

Наповніть оральний дозатор, який додається, до зазначеного рівня дози та повільно, крапля за краплею, дозуйте рідину в рот, між щокою і яснами. Деяким малюкам зручно затиснути шприц-дозатор губками, як соску, та по крапельці приймати суспензію.

Немає необхідності приймати Колік калм / Colic Calm постійно, його потрібно застосовувати тільки тоді, коли з'являються симптоми колік, але бувають випадки, коли дитина не заспокоюється і напад коліків триває навіть після кількох доз Колік калм / Colic Calm. У таких випадках ми рекомендуємо продовжувати застосування суспензії Колік Калм / Colic Calm, через тиждень регулярного застосування, як правило, настає полегшення.

Перед вживанням необхідно ознайомитися з листком-вкладишем.

Протипоказання: індивідуальна чутливість до будь-якого з компонентів

×
Зворотний дзвінок
×
Придбати ColicCalm