100% Офіційний. 100% Натуральний. 100% Оригінальний. MADE IN USA. СЕРТИФІКОВАНО В УКРАЇНІ.

Відгуки

Оксана
09.04.2020
Перепробовали много всего, но ребенок очень беспокойный и уже нет сил терпеть и не спать по ночам. Отменили прием других препаратов и начали принимать Колик Калм. Третий день приема - я вижу как мой ребенок становится спокойней, стал менее суетлив днём и вечером, когда обычно наступает приступ, после приема Колик Калм успокаивается. Ощутимая разница до начала применения и после, в семью возвращается спокойный сон и радость.
Ольга
01.04.2020
Поделюсь опытом применения Колик Калм, думаю мамам будет полезно. По совету моей подруги мы купили Колик Калм, когда уже перепробовали всё...Это единственное, что помогает нам от колик. У моей дочки очень сильные колики, она днем суетлива и капризна, а вечером к нам в "гости приходит" приступ крика. Утром и днём я давала ребенку половину дозы, а вечером, во время приступа крика целую дозу 1,25 мл. Чрез неделю приема мы убрали дневные приемы, потому как дочка хорошо себя чувствовала и давали крайне редко. Сейчас даем Колик Калм только вечером во время приступа колик.
Наталья
28.03.2020
Спасибо, что сделали доступным Колик Калм в Украине! И сегодня я спокойно купила его в аптеке для своего второго ребенка. Мой опыт применения Колик Калм при коликах у моего первого ребенка имеет только положительные отзывы, он спас нашу семью и меня
Ольга
03.03.2020
Покупаю вторую упаковку, первую еще не закончили пить, но знать, что дома есть резервная упаковка намного спокойней чем переживать приступ колики. Перепробовали много всего, принимали долго ...перешли на Колик Калм. Чрез три дня приема дочка стала плакать в два раза меньше, газики от ходят хорошо и регулярно и ножки к животу совсем не прижимает.
Поліна
13.12.2019
Хочу сказати «Дякую»!!! Ви врятували нас від щоденного стресу! Через три дні прийому Колік Калм моя дівчинка стала спокійніше, вечірні коліки ми проживали без плачу і крику. Я продовжую давати Колік Калм один раз на день – у вечірній час, близько 18 години коли зазвичай починається напад крику у дитини і моя дитина не плаче, трохи метушлива. Зараз нам півтора місяці.
Карина
12.12.2019
Було трохи складно пристосуватися давати Колік Калм, але це як навчитися грудному вигодуванню ... Дитина у мене просто затискала «шприц» посередині губками, як соску, і по крапельці ковтала. Між щокою і яснами ковтати у неї не виходило. Моя подруга з Америки рекомендувала мені Колік Калм після того як ми перепробували багато всього ... Це був порятунок!!! Моя дитина плакала від коліків починаючи з обіду. Спочатку приймали Колік Калм два рази на день потім перейшли на прийом один раз на день. З однією упаковкою ми вирішили нашу проблему коліків!
Brenda,
from Pennsylvania
March 02,2019
Я ЛЮБЛЮ цей продукт. Мої діти мали жахливі болі від здуття, які сильно впливали на їхній настрій. Я перепробувала всі можливі краплі, що є на ринку, та Colic Calm був реально кращим! Як тільки я давала його, я буквально відчувала, як газові бульбашки рухаються в їхніх животиках!
Rackers129,
from Florida
March 09,2019
 
Препарат відмінно працює, але мені б хотілося б, аби він не мав чорного забарвлення. Попри те, що я перу одяг одразу, речі все ще мають сліди плям.
Dimples,
from California
February 11,2019
 
Боже мій, цей засіб – рятувальник! Він спрацьовує протягом хвилини. Після годування у моєї дочки з'являються гази, але як тільки я даю їй пару крапель, вона відчуває себе набагато краще (одразу посміхається). Єдине, що мені не подобається, так це те, що він лишає плями.
MABROUK ABDERHHAMANE
October 15,2018
 
Я вважаю, ваш продукт – диво! Як тільки наш син випиває Colic Calm, він явно відчувається краще. Настає спокій, і він зазвичай засинає. Дуже вражаючий результат!
Yblover,
from Miami
September 14,2018
 
Кращий засіб від дитячої коліки. Моя сім'я і мій друг мають таку ж думку. Ми любимо ці краплі!
Davi's Mom
from Ceará, Brasil
September 02,2018
 
Я з Бразилії, і мій друг, який був у США, розповів мені про Colic Calm. Спочатку я була трохи стурбована, бо ми не змогли знайти Colic Calm в штаті, де я живу. Проте я вирішила спробувати. Таке диво сталося! Мій малюк, який так страждав і плакав без зупинки, нарешті почувався набагато краще з першого разу, відколи я дала йому Colic Calm. Дуже дякую за допомогу батькам у всьому світі!
×
Зворотний дзвінок
×
Придбати ColicCalm